Best Instagram Followers & Likes Booster
  • Get Instagram followers and likes free.
  • Increase real Instagram followers.
  • Easy to use. 100% safe.
Buy Followers & Likes

Jak ukryć obserwujących na Instagramie za pomocą nowej funkcji

Poznaj wszystkie możliwe sposoby ukrywania obserwujących i listy obserwowanych na Instagramie przed niektórymi obserwatorami lub innymi osobami z zewnątrz. Chroń swoją prywatność na Instagramie.

Tom > Updated

Instagram stał się dziś siecią społecznościową o dużym natężeniu ruchu, z ponad 60 milionami zarejestrowanych użytkowników i ponad 40 milionami aktywnych użytkowników dziennie. Wraz z rozwojem mediów społecznościowych prywatność stała się poważnym problemem dla większości. Dlatego wiele osób zadaje sobie pytanie, jak ukryć obserwujących na Instagramie.

 Ukrywając Swoje Konto na Instagramie

W tym artykule pokażę Ci, co możesz zrobić, aby ukryć swoją listę obserwujących na Instagramie, funkcję śledzenia aktywności oraz inne ustawienia, które powinieneś zmienić, aby chronić swoją prywatność. Prawdopodobnie już wiesz, że możesz ustawić swoje konto na Instagramie jako prywatne, dlatego tym razem pominiemy tą kwestie.

Ukryj swoich obserwujących na Instagramie

To nie jest to tylko dla osób posiadających wielu obserwujących, a dla każdego użytkownika Instagrama, który nie chce pokazywać osób, które go obserwują. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz, aby Twoi znajomi widzieli, kogo ostatnio obserwujesz, możesz wykonać poniższe czynności, aby zmienić ustawienia Instagrama. 

Krok 1. Otwórz aplikację Instagram i zaloguj się na swoje konto.

Krok 2. Następnie wejdź na stronę Profil i wybierz edytuj profil. 

Jak Ukryć Obserwujących na Instagramie

Krok 3. Spośród wszystkich wyświetlonych opcji usuń zaznaczenie opcji „Podobne sugestie dotyczące kont”. 

Dzięki temu nikt nie będzie mógł zobaczyć osób, które obserwujesz na swoim Instagramie. Po kilku aktualizacjach Instagram coraz częściej bierze pod uwagę opcję ukrywania obserwujących, dlatego pokazujemy Ci sposób na ukrycie treści, które mogą zobaczyć inni. Usunięcie historii Instagrama to opcja, zmniejszająca zasięg i ukrywająca osoby, które obserwujesz na Instagramie.

Ukryj obserwujących na Instagramie, ukrywając swoje konto na Instagramie

Możesz ukryć obserwujących i obserwowanych, ustawiając Instagram jako prywatny, jednak ta metoda nie pozwala na ukrycie liczby obserwujących ani obserwowanych. Mimo to prywatne konto na Instagramie jest jedynym sposobem, aby nie pokazywać, które konta Cię obserwują, a które to Ty obserwujesz. Warto wspomnieć, że Twoi obserwujący nadal będą mieli dostęp do listy obserwujących i obserwowanych. 

Oznacza to, że w przypadku konta prywatnego, możesz ukryć dane tylko przed osobami, które Cię nie obserwują, jednak treści są widoczne dla Twoich znajomych, którzy Cię obserwują. Jeśli więc nie chcesz, aby niektóre osoby widziały Twoich obserwujących lub obserwowanych nie powinieneś akceptować ich prośby o obserwowanie. 

Instagram testuje niedawno dodaną funkcję ukrytych polubień, więc użytkownicy, nie mają możliwości nabijania sztucznie ilości polubień. Nie wiadomo czy Instagram planuje podjąć podobne kroki w stosunku do  ale nie obserwującyci i innych danych.

jeśli chcesz ukryć to przed konkretną osobą, musisz zablokować tę osobę, aby nie mogła zobaczyć Twojej aktywności, obserwujących, obserwowanych, zdjęć czy nawet wyszukać Twojego profilu.

Jak ukryć obserwujących na Instagramie dla jednej osoby

Niestety, jak dotąd nie odkryto żadnego konkretnego sposobu na ukrycie obserwujących na Instagramie bez całkowitego zablokowania użytkownika. Dzieje się tak, ponieważ wyrażasz zgodę na udostępnianie działań profilu dla osób, którym udostępniasz treści w ramach zasad. Zablokowanie konta na Instagramie jest bardzo łatwe. Pierwszą rzeczą, której potrzebujesz, jest przejście do profilu osoby, którą chcesz zablokować. Już w profilu użytkownika, czyli stronie, na której wyświetlane jest imię i nazwisko, zdjęcie, biografia i wszystkie publikacje tego użytkownika, należy kliknąć przycisk menu, czyli te trzy punkty ułożone w pionie. W tym menu znajdują się opcje związane z tym konkretnym użytkownikiem, w tym opcja zablokowania. W wyskakującym menu, które się otworzy, znajdziesz interesującą nas opcję: Blokuj. 

Ukryj Swoich Obserwujących na Instagramie

Inną opcją, która może Cię zainteresować, jest zgłoszenie, które oprócz zablokowania użytkownika poinformuje Instagram, że coś w tym profilu jest niezgodne z jego regulaminem. 

Należy zauważyć, że jeśli nie chcesz blokować konta innej osoby, możesz przełączyć swój profil w tryb prywatny. Następnie zablokuj osobę, przed którą chcesz ukryć swoich obserwujących, a następnie odblokuj ich ponownie. 

Spowoduje to, że będziesz musiał ponownie wysłać prośbę o kontynuację, a zatem (o ile jej nie zaakceptujesz), Twój profil będzie wyświetlany jako prywatny i nie będzie można wejść na listę obserwujących i obserwowanych. Plusem jest to, że osoba nie wie, że ją zablokowałeś.

Jak ukryć rzeczy, które obserwuje bez blokowania osób

W jednej z najnowszych aktualizacji aplikacji dodano nową funkcję. Jeśli chcesz uniknąć blokowania obserwującego. Teraz jeśli zablokujesz obserwującego, możliwe jest, że wspomniany profil dowie się o tym, ponieważ już nie będzie mógł Cię znaleźć. Pojawi się komunikat „Nie znaleziono użytkownika”. Dzięki tej nowej aktualizacji mamy nową metodę ukrywania osób, które obserwujesz. Wystarczy przejść do profilu tego użytkownika dla którego chcemy ukryć naszych obserwujących, a na górze w ich profilu zobaczysz opcje. Wyświetli się okno z opcjami: musimy wstawić „Usuń obserwatora”. W ten sposób oszczędzamy sobie konieczności blokowania użytkownika, po prostu go usuwamy, a drugi użytkownik będzie mógł zobaczyć Twój profil, ale tylko podgląd. Ponieważ będziesz musiał ponownie wysłać kolejną prośbę i zdecydujesz się ją przyjąć lub nie.

Best Free Instagram Followers & Likes App
  • Get real, unlimited free Instagram followers likes.
  • Grow daily, auto, instant Insta followers & likes.
  • Boost Instagram comments, Instagram reels & reels views quickly.


Buy Instagram Followers & Likes

Promoting Instagram with Getins+ is faster than common ways. Buy Instagram followers & likes for the quickest growth.