Best Instagram Followers & Likes Booster
  • Get Instagram followers and likes free.
  • Increase real Instagram followers.
  • Easy to use. 100% safe.
Buy Followers & Likes

3 Sposoby na Pobranie Prywatnych Filmów i Stories z Instagrama bez Zewnętrznych Aplikacji

Pobierz prywatne filmy z Instagrama stąd! Dodatkowo dowiesz się jak pobrać prywatne Stories z Instagrama.

Ann > Updated

Niektórzy z was mogą się zastanawiać “jak mogę pobrać film z prywatnego konta na Instagramie?” Znaleźliście się kiedyś w sytuacji gdy wyskakuje powiadomienie mówiące “To konto jest prywatne. Obserwuj konto aby zostać zatwierdzonym”. Aby rozwiązać ten problem po pierwsze musicie obserwować konto. Następnie potrzebujecie wyszukiwarki internetowej, nie musicie nawet pobierać zewnętrznych aplikacji aby pobrać prywatne filmy na Instagramie

Pobierz filmy z Instagrama z konta prywatnego

Ten artykuł prezentuje trzy metody aby pobrać filmy z prywatnych kont Instagram na PC. Wszystkie dzielą 2 wymagania: potrzebujecie źródła strony i wystarczy wam wyszukiwarka internetowa.

Metoda 1: Pobierz Prywatne Filmy z Instagrama Używając Aloinstagram – Automatycznego Kodu Źródłowego

Aloinstagram Private Downloader pomaga użytkownikom pobrać prywatne zdjęcia, filmy i stories. Ukryty kontent na Instagramie widoczny jest tylko dla zatwierdzonych osób. Aby pobrać film z Instagrama potrzebujesz jego kodu źródłowego. Jak go zdobyć? Aloninstagram posiada znakomitą opcję, która pozwala ci automatycznie generować źródło strony po wpisaniu jej URL. Po tym jak źródło jest gotowe Aloninstagram od razu zidentyfikuje zawartość i pokaże ci zdjęcia lub filmy. 

Oto specyficzne kroki jak szybko zapisać prywatne filmy na PC używając Aloninstagram.

Krok 1. Zaloguj się na swoje konto Instagram w przeglądarce. Skopiuj URL posta z prywatnego kontaKrok 2. Wejdź na Aloninstagram i wklej URL, następnie automatycznie otrzymasz źródło strony. Skopiuj u wklej je w nowej karcie przeglądarki.

Krok 3. Następnie zobaczysz linie kodu. Skopiuj je i wróć do Aloinstagram gdzie wystarczy wkleić je do ostatniej rubryki.

Pobierz prywatne konto z historiami na Instagramie

Krok 4. Naciśnij “Download”, następnie pojawią się prywatne filmy. Zapisz je na swoim komputerze.

Nie możesz pominąć pierwszego kroku i bezpośrednio wkleić kodu źródłowego do trzeciej rubryki. To nie zadziała. Aloninstagram powie ci kiedy wypełnić pierwsza rubrykę tak jak na zdjęciu poniżej.


Pobierz prywatny profil wideo na Instagramie

Bonusowa porada: Jak Zdobyć Więcej Obserwujących Jeżeli Konta Są Prywatne

Jeżeli twoje konto jest prywatne użytkownicy nie zobaczą twoich postów chyba że zaczną cię obserwować. W wyniku tego stracisz wiele potencjalnych obserwujących. Istnieje sposób na zdobycie 1000 prawdziwych obserwujących w 5 minut pomimo posiadania prywatnego konta. 

Getins+ jest bezpieczną aplikacją pozwalającą zdobyć obserwujących i polubienia na Instagramie. Poprzez wykonywanie zadań uzyskasz monety które mogą zostać użyte do kupienia prawdziwych obserwujących. Na dzień dzisiejszy Getinself+Getinsita+Getins+ ma 100 tysięcy użytkowników dziennie. Pomyśl o tym, jeżeli 100 tysięcy osób zacznie cię obserwować, ile obserwujących będziesz miał? Nie wspomnieliśmy jeszcze, że liczba użytkowników aplikacji wzrasta z dnia na dzień. Ponadto, Getinself+Getinsita+Getins+ ma najlepszy system ochrony aby chronić prywatność użytkowników. Brak wirusów, wycieków i żadnego ryzyka, możesz bezpiecznie używać go na Androidzie, iOS i PC.

Best Free Instagram Followers & Likes App
  • Get real, unlimited free Instagram followers likes.
  • Grow daily, auto, instant Insta followers & likes.
  • Boost Instagram comments, Instagram reels & reels views quickly.

Metoda 2: Użyj Instagram Private Video Downloader - Bez wysyłania linków

Instagram Private Video Downloader jest wygodnym narzędziem należącym do Howtotechies. Pozwala ci pobrać prywatne stories z Instagrama szybko. Podobnie do poprzedniego rozwiązania, wymagane jest źródło strony prywatnego filmu aby pobrać film z serwerów. Jako jeden z najlepiej znanych serwisów umożliwiających pobranie filmów ich serwery pozwalają ci pobrać filmy wysokiej jakości w formacie MP4 bardzo szybko. Metoda ta działa na PC, Androidzie i iPhone. 

Ponadto, link do posta nie jest wymagany co sprawia, że pobieranie jest prostsze. Strona tego narzędzia jest całkowicie przejrzysta, posiada rubrykę na wklejenie źródła strony i przycisk do pobrania. Bez linku posta oszczędzisz czas bez potrzeby ciągłego skakania pomiędzy Instagramem a stroną do pobrania. 

Kroki poniżej powiedzą ci jak pobrać prywatny film:

Krok 1. Zaloguj się na swoje konto Instagram na przeglądarce.

Krok 2. Naciśnij trzy kropki nad prywatnym filmem który chcesz pobrać i wybierz “Idź do posta”

Krok 3. Wejdź na post, naciśnij prawym przyciskiem myszy gdziekolwiek na ekranie i wybierz “Zobacz kod źródłowy”. Możesz również użyć skrótu “Crtl+U” aby automatycznie wyświetlić źródło.

Krok 4. Zaznacz i skopiuj kod HTML z przeglądarki, lub użyj skrótu “Ctrl+A+C”. Wróć do Instagram Private Video Downloader i wklej kod do rubryki.

Krok 5. Naciśnij “Pobierz” a pojawi się film. Naciśnij przycisk pobierz poniżej aby cieszyć się twoim prywatnym filmem na PC.

Jak pobierać prywatne filmy z Instagrama

Źródło strony nie zostanie wygenerowane, ale nie jest trudno je zdobyć. Wystarczy, że naciśniesz prawym przyciskiem na stronę posta a kod źródłowy pojawi się w nowej karcie.

Metoda 3: Pobierz Prywatne Filmy z Instagrama za Darmo – Bez Reklam

Prywatne filmy są również dobrym sposobem na zyskanie więcej obserwujących na Instagramie. Poprzez udostępnianie filmów innych użytkowników możesz uzyskać trochę darmowych polubień pod twoim kontem. Jeżeli szukasz prywatnego filmu wystarczy iść na oficjalną stronę Insta-downloader. Jest to serwis pozwalający pobrać filmy z prywatnych kont na Instagramie. Jest darmowy i nie ma żadnych irytujących reklam, polecamy zwłaszcza dla ludzi którzy nienawidzą reklam. Możesz pobierać prywatne filmy na PC, iPhone, Androidzie i Mac OS. Podobnie do Aloninstagram serwis może wygenerować źródło strony, ale nie automatycznie. 

Wykonaj poniższe kroki aby pobrać dowolny prywatny film z Instagrama.

Krok 1. Otwórz Instagrama w przeglądarce i wejdź na post z którego chcesz pobrać film.

Krok 2. Skopiuj link posta i wklej go do pierwszej rubryki. 

Krok 3. Naciśnij “Download movie/photo”. Zostanie wygenerowany link do źródła strony posta. Skopiuj link.

Krok 4. Otwórz link w nowej karcie, skopiuj cały kod HTML Instagrama który widzisz. 

Krok 5. Wklej go do ostatniej rubryki i naciśnij “Download movie/photo”.

Krok 6. Insta-Downloader zdobędzie prywatny post z kodu HTML. Następnie możesz pobrać film. 

Jak pobierać prywatne filmy z Instagrama na PC

Potrzebujesz linku i kodu strony aby pobrać prywatny film. Wykonaj każdy wymieniony krok, aby bezproblemowo pobrać prywatne filmy i zdjęcia z Instagrama na PC, iPhone lub Androidzie.

Dodatkowa Metoda: Pobierz Prywatne Stories z Instagrama

Powyższe 3 metody pozwalają na pobranie filmów i zdjęć ze stron internetowych. Niektórzy uważają, że pobieranie aplikacji zajmuje za dużo czasu, podczas gdy inni myślą że otwieranie strony co chwilę jest monotonne. Oto aplikacja dla drugiej grupy osób aby pobrać prywatne stories z Instagrama.

Jej nazwa to Story Assistant, posiada ona prosty interfejs dla użytkowników. Aby użyć aplikacji najpierw musisz zalogować się na swoje konto Instagram. Po zalogowaniu widzisz wszystkich użytkowników którzy cię obserwują. Następnie naciśnij na osobę aby być w stanie pobrać jej story. W przypadku prywatnych konto, możesz wyszukać ich nazwę użytkownika, następnie wykonaj to samo co w przypadku pobierania normalnych stories.

Pobierz prywatną aplikację do filmów na Instagramie

Podsumowanie

Jedyny problem z pobieraniem prywatnych filmów z Instagrama jest to, że ludzie często nie znają sposobu na wyświetlenie prywatnych kont. Aczkolwiek jeżeli skorzystasz z moich sposobów nie będzie to żadnym problemem. Która metoda spodobała ci się najbardziej? Wypróbuj dowolną i przekonaj się jak łatwo pobrać prywatne filmy. Jeżeli twoje konto jest prywatne, Getins+ pomoże uzyskać ci więcej obserwujących. 

Buy Instagram Followers & Likes

Promoting Instagram with Getins+ is faster than common ways. Buy Instagram followers & likes for the quickest growth.