Best Instagram Followers & Likes Booster
  • Get Instagram followers and likes free.
  • Increase real Instagram followers.
  • Easy to use. 100% safe.
Buy Followers & Likes

Jak przeglądać Instagram bez posiadania konta [Profile, Posty, Historie, Obserwujący]

Zostaniesz przekierowany do strony logowania podczas próby wyświetlenia jakichkolwiek treści na Instagramie. Oto, jak możesz przeglądać Instagram bez konta w 2021 roku, w tym przeglądać profile, posty, historie i obserwujących na Instagramie bez logowania się.

Kevin > Updated

Ze względu na najnowszą aktualizację Instagrama w 2022 roku może się okazać, że przeglądanie publicznych profili Instagrama bez logowania stanie się niemożliwe. Gdy spróbujesz wyświetlić profile, posty lub historie na Instagramie, zostaniesz przekierowany na stronę logowania, co całkowicie zastępuje to wcześniejsze okropne wyskakujące okienko.

Oznacza to, że metody blokowania wyskakującego okienka logowania na Instagramie już nie działają, więc będzie trzeba poszukać nowych metod przeglądania Instagrama bez posiadania konta. Trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ w tym artykule pokażę Ci, jak przeglądać publiczne profile, posty, historie i obserwujących na Instagramie bez konieczności logowania.

Zapisane relacje

Przed aktualizacją, na przykład podczas wyszukiwania czyjegoś profilu w Google, można było wyświetlić określoną liczbę postów na profilach publicznych przed pojawieniem się okienka z prośbą o zalogowanie. Dzięki tej zmianie Instagram poprosi gościa o podanie danych logowania przed możliwością przeglądania jego treści. Jeśli masz włączony VPN, Instagram poprosi Cię o zalogowanie, zanim będziesz mógł wyświetlić dowolny profil lub post na Instagramie. 

Z jednej strony blokowanie platformy w ten sposób ma sens. Facebook również znacznie ogranicza treści, które ludzie mogą zobaczyć bez logowania. Wraz z rozwojem sieci społecznościowej, docierając do ponad miliarda ludzi, takie taktyki mogą pomóc w zwiększeniu tej liczby. Ponadto zmuszanie ludzi do logowania się na swoje konta może być dobrą strategią dla Instagrama, w celu czerpania zysków z reklam.

Wyświetl publiczne profile na Instagramie bez konta

Nie możesz przeglądać profili Instagrama bez logowania się, ale możesz używać aplikacji internetowej innej firmy do wyszukiwania i przeglądania publicznych profili. W rzeczywistości istnieje kilka dostępnych usług, z których można korzystać w sposób całkowicie bezpłatny.  

Jako przykład zaprezentujemy aplikację ImgInn.

Krok 1. Otwórz przeglądarkę internetową na komputerze PC, Mac, telefonie iPhone lub urządzeniu z systemem Android. Przejdź do witryny ImgInn

Krok 2. Wprowadź nazwę profilu lub hashtag na Instagramie, który chcesz wyświetlić w polu wyszukiwania i naciśnij Enter. 

ImgInn Search

Krok 3. Na następnej stronie zobaczysz wszystkie profile na Instagramie związane z wyszukiwaną nazwą. Możesz także kliknąć Hashtag, aby wyświetlić powiązane Hashtagi. Wystarczy kliknąć Profil, aby wyświetlić całą jego zawartość.

 Przeglądaj Instagram bez posiadania konta

Krok 4. Na stronie profilu, podobnie jak na oryginalnej stronie profilu na Instagramie, możesz zobaczyć wszystkie posty opublikowane przez danego użytkownika. Jak widać na zrzucie ekranu, istnieje również przycisk pobierania, który umożliwia pobranie wszystkich zdjęć lub filmów z Instagrama na komputer jednym kliknięciem. Poza tym możesz również przeglądać wszystkie relacje na Instagramie, nawet te sprzed kilku miesięcy.

Przeglądaj relacje na Instagramie bez logowania

W przypadku relacji na Instagramie możesz również użyć narzędzia Online StoriesIg, aby wyświetlić dowolne historie bez logowania się na konto. Na stronie StoriesIG wystarczy wpisać nazwę użytkownika i wyszukać wszystkie dostępne relacje. StoriesIg przedstawi wszystkie dostępne relacje opublikowane przez tych użytkowników w ciągu 24 godzin. Oprócz przeglądania relacji możesz także kliknąć przycisk Pobierz, aby pobrać relację z Instagrama, niezależnie od tego, czy jest to wideo, czy zdjęcie. 

Jeśli chcesz wyświetlić wygasłe relacje na Instagramie, które nie są już widoczne, możesz skorzystać z innego bezpłatnego narzędzia online, takiego jak Instagram Stories Data.

Zobacz historie na Instagramie bez konta

Czy można wyświetlać prywatne profile na Instagramie bez posiadania konta?

Naruszenie bezpieczeństwa na Instagramie umożliwi każdemu dostęp do prywatnych publikacji w sieci społecznościowej. Aby to zrobić, wystarczy, że użytkownik mający dostęp do treści ma dość podstawową znajomość języka programowania HTML, aby za pomocą przeglądarki sprawdzić i uzyskać bezpośredni adres obrazu lub wideo - źródła lub relacji - które chciałby rozpowszechniać wśród innych ludzi. 

Ciekawostką jest to, że metoda działa również w przypadku zdjęć i historii wideo, które wygasły po 24 godzinach lub zostały usunięte przez użytkownika, który je opublikował. Według BuzzFeed, gdy użytkownik uzyska dostęp do bezpośrednich adresów obrazów i filmów, zawartość będzie nadal dostępna przez kilka dni.

Jeśli nie znasz się na HTML, istnieją narzędzia online, które twierdzą, że mogą przeglądać prywatne profile na Instagramie bez konieczności ich obserwowania, ale aby kontynuować, musisz wypełnić kilka ankiet. Istnieją również ulepszone aplikacje, które mogą pomóc w wyświetlaniu prywatnych profili na Instagramie, ale nie można jej pobrać z iOS App Store lub Google Play Store.

Zobacz obserwujących na Instagramie bez posiadania konta

Zazwyczaj, aby zobaczyć obserwujących, musisz zalogować się na swoje konto na Instagramie z dostępem do Internetu lub w aplikacji, a następnie odwiedzić te konto, które chcesz sprawdzić. Więc jak możesz zobaczyć obserwujących na Instagramie bez konta? 

Aby wyświetlić obserwujących na Instagramie bez konta, możesz skorzystać z niektórych narzędzi do liczenia na Instagramie. W większości przypadków są one bezpłatne. Oto taki, który umożliwia wyszukiwanie na Instagramie bez konta i zobaczenie obserwujących osób na Instagramie.

Krok 1. Uruchom tę stronę i kliknij przycisk „Uzyskaj darmowych obserwujących”. 

Krok 2. Wprowadź nazwę użytkownika konta, które chcesz zobaczyć, i kliknij „dalej”. Następnie zobaczysz, ilu obserwujących posiada to konto, ile kont obserwuje i ile zostało opublikowanych postów. 

Jak przeglądać Instagram bez konta

Bonusowa wskazówka: zdobądź wielu obserwujących na Instagramie za darmo.

Jeśli chcesz zwiększać ilośc obserwujących na Instagramie, powinieneś sprawdzić tę bezpłatną aplikację Getinself+Getinsita+Getins+, która zapewnia prosty sposób na stopniowe zdobywanie prawdziwych obserwujących na Instagramie. W tej aplikacji żadne boty nie są dozwolone. 

Best Free Instagram Followers & Likes App
  • Get real, unlimited free Instagram followers likes.
  • Grow daily, auto, instant Insta followers & likes.
  • Boost Instagram comments, Instagram reels & reels views quickly.

Getinself+Getinsita+Getins+ buduje społeczność z milionami prawdziwych użytkowników Instagrama. Gdy dołączysz do społeczności, pobierając aplikację, otrzymasz monety, których możesz użyć do publikowania obserwujących lub polubień zadań, a ludzie w społeczności polubią Twój post i śledzą Twój profil. Aby zarobić więcej monet, możesz po prostu obserwować lub polubić posty innych osób. W ten sposób możesz łatwo i prosto zdobyć 10 000 obserwujących na Instagramie za darmo.

Podsumowanie

Właśnie za pomocą takich sposobów możesz przeglądać Instagram bez konta. W większości przypadków pierwsza metoda jest najlepszą dostępna metodą przeglądania zawartości Instagrama bez logowania. Zanim pójdziesz, możesz chcesz dowiedzieć się, jak zhakować obserwujących na Instagramie i pozwolić na bardzo duży ich przyrost? Teraz twoja kolej! Którą metodę wypróbujesz najpierw?


Buy Instagram Followers & Likes

Promoting Instagram with Getins+ is faster than common ways. Buy Instagram followers & likes for the quickest growth.