Best Instagram Followers & Likes Booster
 • Get Instagram followers and likes free.
 • Increase real Instagram followers.
 • Easy to use. 100% safe.
Buy Followers & Likes

7 najlepszych aplikacji aby uzyskać polubienia na Instagramie za darmo w 2023: Realnie, szybko i bezpiecznie

Oto 7 najlepszych darmowych aplikacji do uzyskania polubień na Instagramie, które zwiększą twoje zaangażowanie na Instagramie. Możesz dostać prawdziwe polubienia szybko i bezpiecznie.

Beling > Updated

Zgodnie z najnowszą aktualizacją algorytmu Instagram, zaangażowanie, w tym polubienia, jest jednym z najważniejszych wskaźników oceny jakości konta na Instagramie. Interakcja z obserwującymi na Instagramie jest tak samo ważna, jak liczba obserwujących, których masz. To jest powód, dla którego musisz szukać sposobów na zwiększenie liczby polubień. Jak wszyscy wiemy, może to być czasochłonny proces, który wymaga dużo ciężkiej pracy, aby zwiększyć liczbę polubień bez pomocy. Na szczęście kilka narzędzi może pomóc w łatwym zwiększaniu polubień. Czytaj dalej, aby uzyskać najlepszą aplikację, która pozwoli Ci uzyskać polubienia na Instagramie na Androida i iOS w 2023 roku. 

najlepsze aplikacje do zdobywania polubień na Instagramie za darmo

Jeśli chcesz uzyskać polubienia na Instagramie, powinieneś wybrać aplikację, w której uzyskujesz prawdziwe polubienia od prawdziwych ludzi, zamiast kupować polubienia z nieaktywnych lub fałszywych kont. Wybraliśmy 5 najlepszych aplikacji, które pomogą Ci uzyskać prawdziwe i aktywne polubienia.

 • Tabela porównawcza 5 najlepszych aplikacji do uzyskania polubień na Instagramie na Androida i iOS
 • 1: GetInsita – Najlepsza aplikacja do darmowych polubień na Instagramie
 • 2. Followers Gallery – Najlepsza Aplikacja Dla Darmowych Polubień Na Instagramie
 • 3: Turbo Like for Instagram - Aplikacja dla polubień na Instagramie wspierająca wiele platform
 • 4: Magic Liker - Najprostsza aplikacja dla polubień na Instagramie
 • 5: IstLike – Najbezpieczniejsza aplikacja do uzyskania darmowych polubień
 • 6: Follower Pro + - Najbradziej wielofunkcyjna aplikacja
 • 7: Super Likes – Najlepsza aplikacja Od Automatycznych Polubień Na Instagramie

Tabela porównawcza 5 najlepszych aplikacji do uzyskania polubień na Instagramie na Androida i iOS

Oto tabela porównawcza 5 najlepszych aplikacji do uzyskania polubień na Instagramie, możesz wybrać tę, która jest dla Ciebie odpowiednia.

Nazwa aplikacjiCenaKompatybilnośćDaje lajki

Daje 

obserwujących

Getins+DarmowaAndroid, iOSTakTak
Followers GalleryDarmowaAndroid, iOSTakTak

Turbo Like for 

Instagram

DarmowaAndroid, iOS, PCTakTak
Magic LikerDarmowaAndroidTakNie
IstLikeDarmowa, płatnaAndroid, iOSTakTak
Follower Pro +Darmowa, płatnaiOSTakTak
Super LikesDarmowaAndroid, iOSTakTak

1: Getins+ – Najlepsza aplikacja do darmowych polubień na Instagramie

Getins+, (Android para Getinsita+ e iOS para Getinself.) jest dość nowa, aczkolwiek szybko stała się najlepszą aplikacją do zdobywania lajków za darmo, tak samo jak i najlepszą aplikacją do zdobycia darmowych obserwatorów. To najlepsza darmowa aplikacja na Instagram, która zapewnia system gromadzenia prawdziwych użytkowników Instagrama w jednym miejscu, aby lajkowali i obserwowali się nawzajem. Polubienia, które otrzymujesz, pochodzą od osób, które lubią Twoje posty. GetinselfGetinsita+Getins+ zapewnia bardziej rozsądny tryb wzrastania ilczby polubień, aby chronić twoje konto, podczas gdy niektóre inne aplikacje nabijają polubienia szybko w krótkim czasie. Jest to wysoce zalecane narzędzie do codziennego uzyskiwania bezpłatnych polubień na Instagramie.

Best Free Instagram Followers & Likes App
 • Get real, unlimited free Instagram followers likes.
 • Grow daily, auto, instant Insta followers & likes.
 • Boost Instagram comments, Instagram reels & reels views quickly.
Główne funkcje
 • Całkowicie darmowa: Każdy może otrzymać darmowe monety zapisując się i pobierając aplikację, śledząc innych lub lubiąc innych. Za pomocą tych monet możesz otrzymać nieograniczoną ilość darmowych polubień na Instagramie dla twoich postów.

 • Wysoka jakość prawdziwych polubień: Polubienia, które otrzymujesz, pochodzą od prawdziwych i aktywnych użytkowników Instagrama.

 • Natychmiastowa i rozsądna dostawa: W ciągu 24 godzin twoja liczba polubień zacznie się zwiększać.

 • Nie ma potrzeby hasła: Po prostu wpisz swoją nazwę użytkownika na Instagramie, następnie możesz uzyskać polubienia bez hasła.

 • Obsługa klienta 24/7

 • Najlepszy design.

 • Jest dostępna na telefonach z Androidem, iOSem.

Jak to działa:

Jest to bezpłatna i bezpieczna platforma zrzeszająca prawdziwe osoby do obserwowania i lajkowania siebie nawzajem. Każdy dostaje monety poprzez obserwowanie innych, lajkowanie postów innych w tym systemie lub poprzez udostępnianie aplikacji. Następnie użyj monety aby dostać nieograniczone ilości darmowych obserwatorów lub polubień na Instagramie.

Krok 1: Pobierz GetinselfGetinsita+Getins+ i stwórz swoje konto.

Krok 2: Zbieraj monety w aplikacji GetinselfGetinsita+Getins+.

Krok 3: Odbierz swoje polubienia i obserwatorów.

Najlepsza Aplikacja do pozyskiwania obserwujących na Instagramie za darmo 2022

2. Followers Gallery – Najlepsza Aplikacja Dla Darmowych Polubień Na Instagramie

Stworzona przez doświadczony zespół, Followers Gallery tworzy społeczność, gdzie prawdziwi użytkownicy obserwują i dają polubienia sobie nawzajem. Żadne boty, lub fałszywe konta nie mogą wejść, więc za każdym razem gdy otrzymasz polubienie, lub ktoś cię zaobserwuje będzie to prawdziwy użytkownik. Jako iż aplikacja jest kompatybilna z systemem Android i iOS możesz otrzymać darmowe polubienia na każdym urządzeniu. Jeżeli chcesz wypromować swoje konto na Instagramie bez wydawania nawet jednego grosza ta aplikacja jest dla ciebie.

Najlepsza aplikacja do zdobywania lajków na Instagramie

Główne funkcje 

 • Brak ankiety. W przeciwieństwie do innych aplikacji, które wymagają wypełnienia ankiety przed wysłaniem darmowych polubień, Followers Gallery pozwala uzyskać bezpieczne polubienia bezpośrednio. Żadna ankieta nie jest wymagana. 

 • Prawdziwe polubienia i obserwujący. Polubienia i obserwujący pozwalają twojemu kontu nabrać popularności, wpływu i zaufania. Aplikacja gwarantuje nieograniczoną ilość polubień i obserwujących.

 • Zakupy w aplikacji. Darmowe polubienia są dostępne permanentnie. Co jeżeli chcesz oszczędzić czasu i kupić polubienia od razu? Możesz łatwo kupić polubienia w aplikacji.  

 • Szybka dostawa. Ile zajmuje dostawa darmowych polubień po wystawieniu zamówienia? 5 minut, lub mniej. Proces dostawy może zostać wyświetlony w aplikacji, a zmiany w liczbie polubień widzisz w czasie rzeczywistym

Jak to działa:

1. Pobierz aplikację z App Store lub pobierz apk dla Androida z Google Play i uruchom ją.

2. Dodaj nazwę użytkownika aby zacząć otrzymywać monety poprzez wykonywanie zadań.

3. Wydawaj monety aby natychmiastowo otrzymać polubienia na Instagramie.

3: Turbo Like for Instagram - Aplikacja dla polubień na Instagramie wspierająca wiele platform

Turbo Like for Instagram to jedna z najlepszych aplikacji do uzyskania polubień za darmo, która wspiera wiele platform. Z tą aplikacją możesz dostać prawdziwe polubienia od prawdziwych osób, które są zainteresowane twoimi postami. To zapewnia system samoobsługowy i jest zgodny ze starą tradycją „systemu barterowego”.

Turbo Like for Instagram

Główne funkcje

 • Całkowicie darmowa: Musisz tylko kliknąć post kogoś innego aby dostać monety. Następnie możesz uzyskać polubienia dla twoich postów poprzez monety.

 • Zdobądź prawdziwe polubienia od aktywnych osób: Każda osoba może pominąć posty których nie lubi, więc polubienia które dostajesz pochodzą od ludzi, którzy naprawdę lubią twój post.

 • Uruchom na telefonie lub komputerze: Aplikacja jest dostępna zarówno na telefonie, jak i na komputerze, uwzględniając iOS (iPhone/iPad/iPod), Android, Mac OS X i Windows. 

 • Łatwa w użyciu: Po prostu zaloguj się i zbieraj monety, następnie możesz natychmiastowo dostać polubienia poprzez monety.

Jak to działa:

1. Oglądaj zdjęcia i lajkuj posty które ci się podobają aby dostać darmowe monety.

2. Wydaj monety aby uzyskać polubienia dla twoich postów od innych użytkowników.

3. Wyświetl status twojego zamówienia na polubienia w czasie rzeczywistym.

4: Magic Liker - Najprostsza aplikacja dla polubień na Instagramie

Magic Liker to także jedna z najlepszych aplikacji do uzyskania polubień dla użytkowników systemu Android. Jest to magiczna aplikacja która daje ci polubienia dla twojego Instagrama kiedy odkryjesz i polubisz posty od innych ludzi. Z aplikacją nie potrzebujesz dodawać tagów takich jak #Like4Like do twoich postów aby dostać polubienia, w zamian za to możesz zyskać polubienia od ludzi z podobnymi zainteresowaniami. Możesz zwiększyć liczbę swoich polubień ponieważ ta kreatywna aplikacja pomaga ci zyskać więcej uwagi.

Magic Liker

Główne funkcje

 • Darmowa: Potrzebujesz tylko zbierać darmowe gwiazdki przez lajkowanie zdjęć innych użytkowników lub przez oglądanie filmów i wykonywanie różnych ofert.

 • Szybka dostawa polubień i efektywne rezultaty.

 • Wszystko to prawdziwi użytkownicy i realne polubienia, a nie polubienia od botów.

 • Zyskaj nieograniczoną liczbę polubień, tyle ile chcesz.

 • Łatwa w użyciu i dobrze zaprojektowana.

Jak to działa:

1. Oglądaj posty innych i lajkuj je, aby dostać gwiazdki.

2. Wydaj zebrane gwiazdki, aby uzyskać polubienia od innych użytkowników.

5: IstLike – Najbezpieczniejsza aplikacja do uzyskania darmowych polubień

IstLike jest zaprojektowana tak, aby twoje polubienia wzrastały oraz aby zdobywać darmowych obserwujących na Instagramie. Jest to jeden z najstarszych dostawców polubień i obserwujących w bezpieczny sposób na rynku. Aplikacja gwarantuje to, że żadne informacje klientów nie zostaną kiedykolwiek ujawnione. Działa zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS. Platforma używa także polityki „like” za „like”. Możesz dostać monety za lajkowanie postów innych lub obserwowanie innych. Oprócz tego możesz zdobyć więcej monet poprzez zapraszanie znajomych. Jeśli nie chcesz lajkować lub obserwować innych, możesz kupić monety.  

IstLike

Główne funkcje

 • Użyj monet aby dostać polubienia: Możesz uzyskać darmowe monety poprzez lajkowanie postów innych lub poprzez obserwowanie innych albo możesz kupić monety bezpośrednio.

 • Zapewnia ci prawdziwe polubienia.

 • Bezpieczna: Twoje dane będą chronione.

 • Jest dostępna zarówno na Androidzie, jak na iOS.

 • Dobry poradnik.

 • Dobre warunki zwrotu: Jeśli nie dostaniesz polubień które kupiłeś, możesz poprosić o zwrot.

Jak to działa:

1. Zdobywaj monety poprzez lajkowanie lub obserwowanie innych. 

2. Z monetami możesz uzyskać polubienia dla twoich postów.

3. Możesz także kupić moenty bezpośrednio w aplikacji, aby zyskać polubienia na Instagramie.

6: Follower Pro + - Najbradziej wielofunkcyjna aplikacja

Follower Pro + to potężna aplikacja do analizy obserwujących na Instagramie, posiadająca wiele funkcji. Jest na niej sekcja na której można uzyskać zarówno polubienia, jak i obserwujących, więc jest uwzględniona jako jedna z najlepszych darmowych aplikacji do zwiększenia polubień i obserwatorów na Instagramie. Oprócz tego, aplikacja podaje statystyki dla twojego profilu, pokazując ilu obserwatorów posiadasz, kto przestał ciebie obserwować oraz kto cię zablokował, którzy użytkownicy nie odwzajemniają się obserwacją ciebie, kto lubi i komentuje twoje posty, kto usunął swój polubienie oraz komentarz. Aplikacja posiada również sporo darmowych funkcji, jak i tych płatnych.

Follower Pro +

Główne funkcje

 • Zdobądź polubienia i obserwatorów na Instagramie.

 • Śledź liczbę obserwatorów zyskanych oraz straconych.

 • Śledź osiągi polubień i komentarzy na twoich postach.

 • Śledź zaangażowanie.

 • Współpracuj ze swoimi obserwatorami i publiką.

 • Odkryj kto jest twoim najlepszym przyjacielem.

 • Który z twoich przyjaciół lubi twoje posty najbardziej.

 • Który z twoich przyjaciół nie obserwuje cię mimo, że ty go tak.

 • Śledź wszystkie swoje konta w jednej aplikacji, która wspiera wiele kont naraz.

 • Wykres wzrostu obserwujących.

 • Szukaj użytkowników.

Jak to działa:

1. Kliknij sekcję ze zbieraniem monet. 

2. Zbieraj monety przez lajkowanie innych zdjęć lub obserwowanie innych. Możesz dostać więcej monet poprzez kupno ich lub oglądanie reklam, pisanie opinii lub zapraszanie użytkowników.

3. Z monetami możesz uzyskać twoje polubienia i obserwatorów w sekcjach „Zdobądź polubienia” i „Zdobądź obserwatorów”

7: Super Likes – Najlepsza aplikacja Od Automatycznych Polubień Na Instagramie

Super Likes jest niesamowitą aplikacją. Jest kompatybilna z urządzeniami z Androidem i iOS. Możesz otrzymać darmowe monety poprzez polubienie postów innych użytkowników i obserwowanie ich. Oglądanie filmów również pozwala uzyskać monety. Następnie możesz kupić polubienia, wyświetlenia i obserwujących używając wcześniej zarobionych monet. Najbardziej ekscytująca funkcja aplikacji to możliwość używania “auto mode” co oznacza, że możesz otrzymać monety szybko i automatycznie. Aplikacja oferuje również popularne hasztagi i podpisy aby pomóc zwiększyć twój wpływ na mediach społecznościowych. Jeżeli chcesz zdobyć darmowe polubienia, wyświetlenia i obserwujących na Instagramie Super Likes to najlepszy wybór.

Darmowe Polubienia Na Instagramie

Główne funkcje:

 • Zdobądź darmowe polubienia, obserwujący i wyświetlenia na Instagramie

 • Odkryj różne rodzaje hasztagów (Miłość, Szczęśliwy, Selfie, Styl, Jedzenie, Sztuka...)

 • Zdobądź, lub edytuj różne podpisy tak jak chcesz (Fajny, Dobry, Śmieszny, Słodki, Przyjaciele, Mądry...)

 • Kopiuj i wklej podpisy i hasztagi natychmiastowo.

Jak to działa:

1. Obserwuj, dodawaj polubienia i oglądaj filmy innych użytkowników, aby zdobyć monety.

2. Użyj monet, aby otrzymać darmowe polubienia na Instagramie.

Podsumowanie

Powyżej znajdują się najlepsze aplikacje do zdobywania polubień na Instagramie, które pomagają to robić w sposób naturalny. Mamy nadzieję, że aplikacje, które wymieniliśmy w artykule, pomogą Ci zwiększyć Twoje polubienia na Instagramie. Wypróbuj aplikację, która najlepiej spełnia Twoje wymagania.

Best Free Instagram Followers & Likes App
 • Get real, unlimited free Instagram followers likes.
 • Grow daily, auto, instant Insta followers & likes.
 • Boost Instagram comments, Instagram reels & reels views quickly.

Buy Instagram Followers & Likes

Promoting Instagram with Getins+ is faster than common ways. Buy Instagram followers & likes for the quickest growth.